Bulaşık Makinesi Servisi Antalya

Bulaşık Makinesi Servisi Antalya

Bulaşık makinesi her evin ihtiyacı olduğundan dolayı gün geçtikçe kullanımının artması ile birlikte bulaşık makinesi servisine duyulan ihtiyaç da artmıştır. Bu anlamda bizler bulaşık makinenizde meydana gelen arızalar ile ilgili uzman ekiplerimiz ile teknik destek sunuyor, yerinde değişim ve tamir hizmetini siz değerli müşterilerimiz için sunuyoruz. Uygun fiyat, teknik destek, yerinde çözümler, kurumsal firma özelliklerimiz ile her daim en çok tercih edilen tamir firması olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu kapsamda sunduğumuz tüm beyaz eşya servisi hizmetlerimiz mükemmel bir titizlik ile yürütülmektedir.

Bulaşık Makinesi Tamiri Antalya

Bulaşık makineleri gün içinde sık kullanıldığı için bozulma olasılıkları oldukça fazladır. Bunların kullanıcılardan veya makine aksamlarının sık kullanımından kaynaklanması gibi birçok farklı nedeni bulunmaktadır. Kullanıcı hataları, tuz kullanmamak, parlatıcı kullanmamak, çamaşır suyu, limon, sirke kullanmak olarak gösterilebilir. Tuz ve parlatıcı kullanmamak makinenizin kendi bakımlarını yapmasına engel olacaktır. Bu durumda yapılması gereken yetkili bulaşık makinesi tamircilerinden yardım istemek olacaktır. Bu kapsamda bizlere güvenebilir ve bulaşık makinesi ile ilgili herhangi bir arıza yaşamanız durumunda bizlerden hizmet talep edebilirsiniz. Çünkü bizler kurulduğumuzdan bu yana devamlı müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımızdan ötürü her türlü sorunda verdiğimiz hizmetler karşılığında geri dönüşler olumlu olmuştur. Bu kapsamda karşılaştığımız sorunları her daim bilgimizi ileri götürmek için kullandık. Teknik personellerimiz ile beyaz eşya tamiri, bakımı ve onarımı ile ilgili her daim siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Bulaşık Makinesi Arızaları 

Genel anlamda firmamız bünyesine gelen bazı bulaşık makinesi ile alakalı arızalar olmaktadır. Bu kapsamda yapılması gereken şey derhal bulaşık makinesi tamircisini arayarak hizmet talep etmektir. Aksi takdirde kendi yapacağınız tamir işlemleri sonrasında sorun giderilmezken yeni sorunlar da ortaya çıkabilmektedir. Bu kapsamda bulaşık makinesi ile ilgili bizlere en sık gelen sorunlar şunlardır;

  • Bulaşık makinesinin bulaşıkları temizlememesi, sadece alt veya üst çekmeceyi temizlemesi,
  • Bulaşık makinesinin bulaşıkları kurutmadan, ıslak bırakarak programı sonlandırması,
  • Bulaşık makinesinin su almaması veya deterjan bölmesindeki deterjanı kullanmaması,
  • Bulaşık makinesinin program ayarlarında arıza olması, yanlış programın çalışması veya programların çalışmaması,
  • Bulaşık makinesinin aşırı gürültülü ve hareket edercesine çalışması,
  • Bulaşık makinesinin kapağının çalışırken açılması veya program bittikten sonra açılmaması

Bu sorunların hepsi ciddi nedenlerden kaynaklanmaktadır ve bilgisizce yapılan bir tamir işlemi sonucu makinenizde istenmeyen ve çok daha büyük boyutlarda hasarlar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle böyle sorunlarla karşılaştığınız zaman geçer veya ben hallederim şeklinde düşünmeden uzman bir bulaşık makinesi servisine başvurmalı ve hizmet talep etmelisiniz. Bizler bu doğrultuda alanında uzman ekiplerimiz ile yerinde hizmet anlayışı ile her daim sizlerin sorunlarını gidermek için beklemekteyiz. 

Antalya Bulaşık Makinesi Garantili Yerinde Hizmet

Bulaşık makineniz bozulduğu ve tamir hizmetine ihtiyaç duyduğunuz zamanlar, yedek parça temini ve yerinde tamir hizmeti sunuyoruz. Bu anlamda kullandığımız yedek parçalar tamamen orijinal olup, hizmetimiz kapsamında uzman ekiplerimizce yerleştirilmektedir. Arızalı parçalar eğer tamir edilebilir durumda ise de yerinde tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz. Fakat burada dikkat edilmesi gereken bir durum var ki o da, ufak bir sorun diye düşünerek tamir işlemini tek başına yapmaya çalışmamanız. Bulaşık makinesi aksamları sürekli su ile temas halinde olduğu için tamiri esnasında oldukça dikkatli olunmalıdır. Aksi durumlarda tamir yapan kişiye zarar gelebileceği gibi makineye de zarar gelebilmektedir. Bu anlamda kesinlikle kendiniz tamir işlemi yapmaya çalışmamalısınız. Böyle durumlarda uzman ekiplerimizi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz ve gönül rahatlığı ile hizmet talep edebilirsiniz. Her zaman makinenizin bakım ve onarım işlemleri için personellerimiz hazır bulunmaktadır. 

Antalya Bulaşık Makinesi Servisi Fiyatları

Bulaşık makinesi tamirinde fiyat genellikle piyasa şartlarına ve yedek parçalara göre değişmektedir. Yedek parçalarda söz konusu fiyatlandırma, parçanın orijinal olup olmamasına bağlıdır. Bizler de her daim orijinal parça kullandığımızdan ötürü bulaşık makinesi tamir fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Bunun dışında işçilik ve oluşan arızanın çözümünde kullanılan malzemeler, işçiliğin süresi gibi etmenler servis fiyatlarını etkilemektedir. Bizler bulaşık makinesi servisi olarak her daim her bütçeye uygun olan fiyat belirlememiz ile ön plana çıkmış bir firmayız. Bu kapsamda uygun fiyat garantimiz ile yüksek kalitede hizmetler sunarak siz müşterilerimizin memnuniyetini önemsemekteyiz.
İletişim Bilgileri

Çalışma Saatleri

Pzt. Cmt. 09:00 - 18:00

Çalışma Saatleri

Yıldız mah. 229 sokak Meltem apt. no:1/C Antalya/Muratpaşa