Çamaşır Makinesi servisi Antalya

Çamaşır Makinesi Servisi Antalya

Evlerin olmazsa olmaz beyaz eşyalarından biri de çamaşır makinesidir ve sık kullanıldığı için çoğu insan çamaşır makinesi servisine ihtiyaç duymaktadır. Bu anlamda servis dendiğinde sadece tamir değil, bakım ve onarımlar da bu kapsam içerisinde değerlendirilebilir. Bizler de alanında uzman personellerimiz ile yılların tecrübesini de önümüze katarak bu alanda ilerliyor ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Çamaşır Makinesi İle İlgili En Sık Karşılaşılan Sorunlar

Özellikle kalabalık ailelerde her gün çalıştırılmak durumunda olan çamaşır makineleri, yanlış kullanım, kireçli su, bakımlarının ve temizliğinin yapılmaması gibi çeşitli nedenlerden ötürü zamanla yıpranmakta ve bozulmaktadır. Bu anlamda genellikle karşılaşılan sorunlar şunlardır;

 • Makinenin su almaması, suyu boşaltmaması veya hemen boşaltması
 • Makinenin çok gürültülü ve yerinden oynayacak şekilde titreşimli çalışması
 • Makinenin deterjan gözünde köpürme olması, deterjanı almaması veya deterjan bölgesinden su akması
 • Makinenin içerisindeki çamaşırları iyi yıkamaması
 • Makinenin çamaşırları sıkmaması veya çok fazla deforme edecek şekilde sıkması
 • Makinenin alt gözünden su kaçırması
 • Makinenin elektriksel ve su gideri anlamında bir arızasının olmamasına rağmen makinenin yıkamaya başlamaması.

Bunların hepsi tarafımıza sıklıkla gelen sorunlardır. Bu sorunlar ciddi bir özelliktedir ve uzman bir çamaşır makinesi tamircisi tarafından giderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde makinede daha büyük bozulmalar meydana gelebilir ve makine kullanılamaz hale gelebilir. Bu anlamda alanında uzman kadromuz ile her tür marka çamaşır makineniz için sizlere teknik destek sunuyoruz. Makinenizin herhangi bir probleminde bizlere ulaşarak çamaşır makinesi servisi hizmetini talep edebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Tamiri Antalya

Uzman ve eğitimli personellerimiz ile çamaşır makinesi tamir servisi olarak her zaman yanınızdayız. Bu anlamda makineniz ile ilgili her türlü soruna çözüm buluyoruz. Peki bu alanda verdiğimiz hizmet süreci nasıl işliyor?

 • Öncelikle bizlere ulaşan müşterilerimizden detaylı sorun bilgisi talep ediyoruz.
 • Ardından teknik destek ekibimiz, müşterilerimize sorunu çözmek adına birkaç öneri sunuyor.
 • Öneriler ile birlikte sorun çözülüyor ise, müşteri memnuniyetini sağlamış olarak işlemi sonlandırıyoruz.
 • Öneriler sonucu sorun çözülmüyor ise, uzman ekibimiz yerinde tamir işlemi için evinize gelerek çamaşır makineniz ile ilgili sorunları çözüyor.

Bu anlamda kaliteli hizmet vermek için gece gündüz çalışıyor ve sizlerin memnuniyetini kazanmayı hedefliyoruz. Çamaşır makineniz ile ilgili hangi sorunu yaşarsanız yaşayın gönül rahatlığı ile bizlere ulaşarak uzman personellerimizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

Kazan ( Rulman ) Tamiri

Çamaşır makinesinde rulman yani kazan olarak adlandırılan parça makine elamanları arası fazla yük aktarımını önleyerek sürtünmeyi azaltır ve standart bir şekilde akım olmasına yardımcı olur. Fakat yanlış kullanımlar ile rulmanlar dağılmakta ve makine bozulmaktadır. Bu kullanım yanlışları; fazla çamaşır atmak, makineyi çok sık çalıştırmak ve eğilimli bir zeminde kullanmak olarak gösterilebilir. Rulmanlar dağıldığı durumlarda genellikle makine çok gürültülü şekilde çalışmaktadır ve ön kapağın ardındaki plastiğin şekli bozulmaktadır. Bu durumlarda kesinlikle uzman bir çamaşır makinesi tamircisine ihtiyacınız vardır. Aksi takdirde makinenizin ömrü sonlanabilir ve hiç istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Kazan tamiri konularında uzman olan personellerimiz ile yerinde tamir hizmeti için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Amortisör Değişimi

Amortisör araçlarda ve çamaşır makinelerinde bulunan bir denge elemanı olarak düşünülebilir. Bu anlamda makine kazanı içerisindeki dengeyi sağlayan bu eleman bozulduğu zaman makinenin çalışması ile ilgili birçok sorun meydana gelmektedir. Amortisörler arızalandığı zaman makineniz müthiş bir gürültü ile çalışır ve yerinden oynar. Bu durumda da şiddetli sarsıntı nedeni ile, makinenin diğer aksamları da zarar görür. Bu durumu önlemek için çamaşır makinesi içerisinde ayakkabı, yorgan gibi yük dağılımını etkileyecek materyaller yıkanmamalıdır. Fakat oldu ki bu sorun meydana geldi. O zaman alanında uzman ekiplerimizden hizmet talep edebilirsiniz. Bizlere ulaştığınızdan kısa bir süre sonra yerinde tamir hizmeti için evinizi ziyaret ederek, en kısa sürede en uygun fiyatlı tamir hizmetini sunarız.

Antalya Çamaşır Makinesi Servisi Fiyatları

Genel olarak çamaşır makinesi servis fiyatları piyasaya ve arızanın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda bir amortisör arızasında yedek parça işin içine gireceği için fiyatlandırma parça ve işçilik üzerinden yapılacaktır. Bu nedenle en doğru fiyat bilgisi için bizlere ulaşabilirsiniz. Bizler çamaşır makinesi servisi olarak en doğru ve kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile müşterilerimize ulaştırmak adına, bünyemizde devamlı olarak iyileştirmeler yapmaktayız.İletişim Bilgileri

Çalışma Saatleri

Pzt. Cmt. 09:00 - 18:00

Çalışma Saatleri

Yıldız mah. 229 sokak Meltem apt. no:1/C Antalya/Muratpaşa