Antalya Klima Servisi

Antalya klima tamir ve bakım firması

Hem yaz hem kış sıklıkla kullanılan klimalar, performanslarını devam ettirebilmeleri için klima servisine ihtiyaç duymaktadır. Bu anlamda klima servisi dendiğinde söz konusu sadece onarım ve tamir değildir. Alınan klimanın montajı, bakımı ve tamiri de klima servis içeriğinde yer alan hizmetlerdendir.

Antalya Klima Montaj

Klima montaj işlemleri, alınan bir klimanın takılması veya taşınma gibi durumlarında sökülüp yeniden takılması gibi durumları içermektedir. Bu anlamda alanında uzman personellerimiz ile en hızlı şekilde sorunlarınıza kurumsal çözümler getiriyoruz. Klimanızın montaj ve demontaj işlemlerini hızlı, güvenilir ve kaliteli bir işçilik ile gerçekleştiriyoruz. Sizler de klima takma veya sökme işlemleri için bizlere ulaşabilir, bu anlamda kaliteli personellerimizin yaptıkları kaliteli ve güvenilir işler hakkında bilgi sahibi olabilir veya hizmet talep edebilirsiniz. 

Antalya Klima Bakım

Klimalar önceleri sadece sıcak şehirlerde yaz aylarında kullanılırdı. Ya da alışveriş merkezi, toplantı salonu gibi yerlerin havlandırılması adına kullanılırdı. Fakat günümüzde klimaların kullanım alanı genişlemiş, hem yaz hem de kış ayalarında ve neredeyse 81 ilde kullanılır hale gelmiştir. Çünkü klima kolaylıktır ve özellikle yeni çıkan modellerde hava temizleme filtrenin varlığı ile sıkça tercih edilir olmuşlardır. Hal böyle olunca her mevsim kullanılan klimalar için klima bakımı yaptırmak da şart olmuştur. Çünkü klimalar hangi marka ve modelde olursa olsun, uzun süreli kullanımlarda bazı parçaları zarar görmekte, ömürleri tükenmektedir. Bunun dışında yine sık kullanılan klimalarda tozlanma ve filtrelerin tıkanması nedeni ile çeşitli arızalar meydana gelmektedir. Hal böyle olunca klimaların en az yılda 2 kez bakımlarının düzenli şekilde ve güvenilir firmalar tarafından yaptırılması gerekmektedir. Bu anlamda tüm çözümler için bizlere güvenebilir ve alanında uzman klima tamircisi ustalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Klima Bakımı Ne Sıklıkla Yapılmalı?

Klima bakımı söz konusu olduğunda genel anlamda standart bir evde kullanımından bahsedersek ilkbahar ve sonbahar aylarında bakımları yeterli olacaktır. Bu anlamda yılda iki kez bakım yeterlidir diyebiliriz. Fakat söz konusu devamlı çalışan klimalar, büyük boyutlu klimalar, sürekli ve yüksek devirlerde çalıştırılan klimalar ise bakım zaman aralığı azalmalıdır. Bizlerin önerisi, bu sıklık ile kullanılan klimaların yılda en az 3 – 4 kez yapılması yönünde. Aksi takdirde bakım masraflarından kaçarken klimanızın bozulması ile yedek parça masraflarına yakalanabilir, daha da kötüsü klimanız kullanılamaz hale gelirse, yeni klima masrafları ile karşılaşmanız çok yüksek ihtimal olacaktır. Bu anlamda herhangi bir sorun yaşamadan kolayca rutin bakımlarınızı yaptırmak için bizlere ulaşabilir uzman kadromuz ile verdiğimiz hizmet doğrultusunda klimanızı uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Klima Tamir

Klima tamiri ile ilgili olarak klimanın iç ve dış aksamlarının tümü için hizmet sunmaktayız. Bu anlamda da tamir kapsamında eğer parça değişimi yapılacak ise orijinal yedek parça kullanmaktayız ve parçalarımızı bir yıllık garanti kapsamında siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Klima tamiri gerçekten önemli bir hizmettir ve uzman ekiplerce yapılması önem arz etmektedir. Çünkü tamir esnasında parçaların herhangi birine zarar verilir ve bu durum fark edilmezse, söz konusu klima kullananların sağlığını tehlikeye atabilir. Bu bağlamda bizler tamamen uzman ve işini bilen ekiplerle birlikte klima montaj, bakım ve tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Uzman ekiplerimiz ile klima servisi ile ilgili tüm taleplerinizi en kısa süre içerisinde kurumsal çözümler kapsamında değerlendirerek, hizmet sonrası da teknik destek sağlamaktayız.

Antalya Klima Servisi Fiyatları nedir

Klima servis fiyatları uygulandığı şekle göre değişiklik göstermektedir. Bu anlamda montaj, bakım ve tamir işlemleri birbirinden farklı fiyatlarda değerlendirilmektedir. Bunun dışında firmamız bünyesinde orijinal yedek parça kullanımından ötürü parça fiyatları da piyasa koşullarına göre değişmektedir. Bizler işçilik ücreti ile ilgili kısımda ücret belirlemesi yapmaktayız. Klima servis fiyatlarının bir diğer değişkeni de klima markasıdır. Daha büyük boyutlarda ve parçaları yüksek olan klimalar için verilecek servis işlemi fiyatı diğerlerine göre farklılık gösterecektir. Bu anlamda en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunarken, uygun fiyatlar ile siz müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimizi bilmelisiniz. Her anlamda işini bilen ve severek yapan uzman personellerimiz ile klimanız ile ilgili tüm sorunları gideriyor ve sizlere kurumsal açıdan değerli klima servisi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.İletişim Bilgileri

Çalışma Saatleri

Pzt. Cmt. 09:00 - 18:00

Çalışma Saatleri

Yıldız mah. 229 sokak Meltem apt. no:1/C Antalya/Muratpaşa