Buzdolabı Tamir Antalya

Buzdolabı Tamir Antalya

Ay teknik servis olarak tüm marka buzdolaplarınıza yerinde ve kaliteli hizmet veriyoruz. Buzdolabı tamirini yerinde yapıyor şayet arızanız büyük ve yerinde çözülemez ise size muadil ürün bırakarak ürününüzü teknik servisimizde tamir ediyoruz. 

Buzdolabı Tamir Bakım Onarım Antalya

Buzdolapları yaşamımızın ayrılmaz bir parçası olarak devamlı kullanılmaktadır. Bu anlamda 7 gün 24 saat açık olan bu makineler sıklıkla arıza çıkarabilmekte ve bozulmaktadır. Bu oldukça normal olarak kabul edileceği gibi bu sorunların çözümünde izlenilen yol çok önemlidir. Buzdolabınız arıza yaptı ise mutlaka buzdolabı servisine ulaşmalısınız. Bu anlamda seçtiğiniz servis alanında uzman, kaliteli işler yapan, ahlaklı bir çalışma prensibine sahip ve deneyimli olmalıdır. Tüm bu özellikler de tahmin edersiniz ki bizde mevcut. Uzun yılların tecrübesi ile uzmanlaştığımız beyaz eşya ve buzdolabı tamiri alanında sizlere destek vermekten son derece memnunuz. Bu kapsamda her gün daha da ileri giderek bünyemizdeki personellerimizi geliştiriyor ve en fazla talep alan tamir firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Buzdolabı Arızaları ve Nedenleri

Buzdolapları diğer beyaz eşyalar gibi kapanıp açılan aletler değildirler. Bu nedenle sürekli çalışma durumlarında sık sık bozulmalar meydana gelebilir. Bunun kullanıcı hatası, yanlış tamir uygulamaları veya buzdolabının kendisinden kaynaklanan nedenler olabilir. Genel olarak firmamıza buzdolabı tamircisi talebi ile başvurulduğunda sorunlar ve bu sorunların nedenleri şunlar olmaktadır;

  • Buzdolabınız yeterince soğurmuyor ise bunun sebebi genellikle sistemdeki gaz boşalması veya motor arızaları olmaktadır.
  • Buzdolabında ışıklar yanmıyor ise bunun sebebi buzdolabının elektrik aksamlarında bir sorun olabileceğidir.
  • Buzdolabı çok fazla gürültülü çalışıyor ise, sorun fan motorunda olabilmektedir.
  • Buzdolabı buzlanma yapıyor ise sorun genellikle termostatlardan veya sensörlerden kaynaklı soğuk hava dağılımının engellenmesinden dolayıdır.
  • Buzdolabının dondurucu kısmı çalışmıyor veya yeteri kadar dondurmuyor ise, sorun genel anlamda gaz kaçakları veya termostattan kaynaklanıyor olabilir.
  • Buzdolabı çok fazla ısınıyor ise bunun sebebi motordan kaynaklanabilmektedir.
  • Buzdolabı sigortayı atıyor ise bunun sebebi de kapasitör veya motordan kaynaklanan kısa devre olabilmektedir. Veya evinizde bulunan elektrik sistemi, buzdolabının yükünü kaldıramıyor olabilir.

Tüm bunlar için mutlaka buzdolabı tamir servisine danışılmalıdır. Bu sorunların hepsi ihmal edildiğinde beyaz eşyanızın ömrünün kısalmasına ve kullanılamayacak hale gelmesine neden olabileceği gibi, içerisinde yiyecekler muhafaza edildiği için sizlerin de sağlığını tehlikeye atabilir. Bu nedenle herhangi bir sorun ile karşılaştığınız zaman gönül rahatlığı ile bizleri arayabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Ekiplerimizin en kısa sürede sizlere dönüş yaparak yerinde tamir hizmeti ile sorununuzu gidereceğinden şüpheniz olmasın.

Buzdolabı Tamirinde Garantili ve Güvenilir Hizmet

Kurulduğumuz günden bu yana her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve ekiplerinizin kendini geliştirmesi için yardımcı olmaktayız. Bu anlamda sizlerden gelen dönüşlerde beyaz eşya tamirleri ile ilgili olarak çok olumlu sonuçlar alıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız, sizlerin de takdirini kazanmakta ve bu anlamda bizlerden hizmet talep etmektesiniz. Beyaz eşyalar günlük hayatın bir parçasıdır ve bozuldukları takdirde hayatı sekteye uğratabilirler. Bizler de bunun bilincinde olarak her daim hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya gayret ettik. Sizler de buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kurutma makinesi gibi hayatınızın odak noktaları olan makinelerle ilgili sorun yaşarsanız gönül rahatlığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı Servis Ücretleri

Buzdolabı servis ücretleri, buzdolabı içerisine yedek parça takılıp takılmayacağına, işçiliğin süresine, buzdolabının markasına ve piyasa şartlarına göre değişmektedir. Öncelikle buzdolabının hangi marka olduğu önemlidir. Çünkü eğer sorunlu parça tamir edilemeyecek hale geldi ise, parçanın değiştirilmesi gerekmektedir. Bu durumda da orijinal yedek parçalar kullanıldığı için markaya göre yedek parça fiyatları da değişiklik göstermektedir. Bunun dışında tamir hizmeti verilirken arızadan kaynaklı olarak personellerimizin kullandıkları iş gücü ve zamanı da bu konu üzerinde etkilidir. Bizler buzdolabı tamircisi olarak her daim alanında uzman ekiplerimizle kaliteli ve her bütçeye uygun olarak servis ve tamir hizmeti sağlıyoruz. Sizler de bu konuda bir hizmete ihtiyaç duyarsanız bir telefon kadar uzağınızdayız.
İletişim Bilgileri

Çalışma Saatleri

Pzt. Cmt. 09:00 - 18:00

Çalışma Saatleri

Yıldız mah. 229 sokak Meltem apt. no:1/C Antalya/Muratpaşa